1 485 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 3 505 Lekë


Përshkrimi

Kepuce per meshkuj ne ngjyre Blu.

Materiali lekure nabuk (cilesia e pare e lekures).

Me pak qafe deri tek kyci i kembes dhe lidhese.

Kepuca eshte me qepje tek pjesa ku...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 41446

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

19 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1900 L
1 290 Lekë
3 190 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (19)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 700 L
1 100 Lekë
1 800 Lekë
Shitur (38)
I disponueshëm
4 500 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
- 1465 L
2 025 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 1710 L
1 780 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 2210 L
1 780 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
- 1510 L
1 780 Lekë
3 290 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 1710 L
1 780 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 1710 L
1 780 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (16)
4 ne stok

Përshkrimi

Kepuce per meshkuj ne ngjyre Blu.

Materiali lekure nabuk (cilesia e pare e lekures).

Me pak qafe deri tek kyci i kembes dhe lidhese.

Kepuca eshte me qepje tek pjesa ku bashkohet me platformen e gomes

Shume te theshta per perditshmerine tuaj dhe ditet e ftohta te dimrit.

Specifikat

Gjinia Mashkull

Produktet që keni parë

Reviews (0)