6 490 Lekë


Përshkrimi

Atlete origjinale Reebok per meshkuj 

Modeli AD Swiftway CN5703, me ngjyre shume terheqese navy blue

Material tekstil fabrike, me gome te bardhe. Peshojne vetem 248 gram

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 27605

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

590 Lekë
790 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (11)
1 ne stok
5 999 Lekë
Shitur (51)
3 ne stok
490 Lekë
790 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (3)
4 ne stok
1 290 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
4 590 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1400 L
Shitur (13)
1 ne stok
4 590 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1400 L
Shitur (31)
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 499 Lekë
Kurseni 209 L
Shitur (14)
4 ne stok
1 990 Lekë
I disponueshëm
3 190 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 800 L
I disponueshëm
2 490 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (6)
I disponueshëm
3 190 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (3)
I disponueshëm
2 490 Lekë
3 590 Lekë
Kurseni 1100 L
Shitur (15)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
990 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (5)
I disponueshëm
3 190 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (6)
I disponueshëm
2 190 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1300 L
I disponueshëm
850 Lekë
1 690 Lekë
Kurseni 840 L
Shitur (15)
I disponueshëm
2 190 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1300 L
Shitur (2)
I disponueshëm
2 190 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1300 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm
2 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (6)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
2 590 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (3)
I disponueshëm
2 490 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (4)
I disponueshëm
2 590 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 700 L
I disponueshëm
3 190 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 800 L
I disponueshëm
2 790 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (2)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok

Përshkrimi

Atlete origjinale Reebok per meshkuj 

Modeli AD Swiftway CN5703, me ngjyre shume terheqese navy blue

Material tekstil fabrike, me gome te bardhe. Peshojne vetem 248 gram

Me gjatesi 10 cm dhe gome te dhembezuar 2,5 cm qe vjen sipas levizjes se kembes tuaj

Atletet jane teper te rehatshme dhe kryesisht praktike per vrap apo stervitje

Dizenjo dhe prerje qe rri pas kembet duke krijuar lehtesi ne levizje

Te fresketa verore dhe qe ajrosen fale rrjetes qe kane

Specifikat

Marka Reebok
Gjinia Mashkull