6 490 Lekë


Përshkrimi

Atlete origjinale Reebok per meshkuj 

Modeli AD Swiftway CN5703, me ngjyre shume terheqese navy blue

Material tekstil fabrike, me gome te bardhe. Peshojne vetem 248 gram

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 27605

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

790 Lekë
Shitur (11)
1 ne stok
5 999 Lekë
Shitur (51)
3 ne stok
790 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
5 490 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (13)
1 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (31)
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 499 Lekë
Kurseni 209 L
Shitur (13)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 590 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm
2 690 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (6)
I disponueshëm
1 590 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (9)
2 ne stok
2 690 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 790 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (4)
1 ne stok

Përshkrimi

Atlete origjinale Reebok per meshkuj 

Modeli AD Swiftway CN5703, me ngjyre shume terheqese navy blue

Material tekstil fabrike, me gome te bardhe. Peshojne vetem 248 gram

Me gjatesi 10 cm dhe gome te dhembezuar 2,5 cm qe vjen sipas levizjes se kembes tuaj

Atletet jane teper te rehatshme dhe kryesisht praktike per vrap apo stervitje

Dizenjo dhe prerje qe rri pas kembet duke krijuar lehtesi ne levizje

Te fresketa verore dhe qe ajrosen fale rrjetes qe kane

Specifikat

Marka Reebok
Gjinia Mashkull