4 490 Lekë


Përshkrimi

Atlete futbolli per meshkuj nga marka Umbro modeli UMSW173307-026

Atltetet jane te pershtatshme per futboll apo aktivitet fizik

Nje produkt origjinal i markes Umbro

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 27512

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

790 Lekë
Shitur (11)
1 ne stok
5 999 Lekë
Shitur (51)
3 ne stok
790 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
5 490 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (13)
1 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (31)
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 499 Lekë
Kurseni 209 L
Shitur (13)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 590 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm
2 690 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (6)
I disponueshëm
1 590 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (9)
2 ne stok
2 690 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 790 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (4)
1 ne stok

Përshkrimi

Atlete futbolli per meshkuj nga marka Umbro modeli UMSW173307-026

Atltetet jane te pershtatshme per futboll apo aktivitet fizik

Nje produkt origjinal i markes Umbro

Material 100% sintetike dhe gome

Ngjyre e zeze me portokalli dhe logon e markes

Specifikat

Gjinia Mashkull