8 690 Lekë


Përshkrimi

Atlete Puma Flyer Modern

Version komod dhe teper i rehatshem 

Veshje gome nga jasht qe nuk lejon ujin te deportoje ne brendesi 

Model fin i cili nxjerre ne pah nje kembe...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 41087

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

790 Lekë
Shitur (11)
1 ne stok
5 999 Lekë
Shitur (51)
3 ne stok
790 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
5 490 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (13)
1 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (31)
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 499 Lekë
Kurseni 209 L
Shitur (13)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 590 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm
2 690 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (6)
I disponueshëm
1 590 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (9)
2 ne stok
2 690 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 790 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (4)
1 ne stok

Përshkrimi

Atlete Puma Flyer Modern

Version komod dhe teper i rehatshem 

Veshje gome nga jasht qe nuk lejon ujin te deportoje ne brendesi 

Model fin i cili nxjerre ne pah nje kembe te vogel dhe estetike 

Mund te kombinohet dhe vishet me cdo gje 

Vijne me lidhesa per komoditet ne veshje 

Me logo puma ne ngjyre turkeze

Ne ngjyre te zeze

Specifikat

Marka Puma

Produktet që keni parë