2 390 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 600 Lekë


Përshkrimi

Cante Lekure per  Meshkuj

Cante krahu e lehte per tu mbajtur 

E domosdoshme per te ruajtur aksesoret e domosdoshet te dites 

Me dy hapje me zinxhir nga jashte nje te madhe dhe nje me te vogel 

Rrip qe mund te zgjatet ose te shkurtohet sipas deshires 

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32777

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Cante Lekure per  Meshkuj

Cante krahu e lehte per tu mbajtur 

E domosdoshme per te ruajtur aksesoret e domosdoshet te dites 

Me dy hapje me zinxhir nga jashte nje te madhe dhe nje me te vogel 

Rrip qe mund te zgjatet ose te shkurtohet sipas deshires 

Material lekure e perpunuar 

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.