1 290 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni700 Lekë


Përshkrimi

  • Cante Shpine Bezhe
  • Material cope dhe lahet lehtesisht 
  • Me rripa te trashe dhe te rregullueshem 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 37174

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Cante Shpine Bezhe

Teper komode per udhetime 

Vjen me disa hapesira te ndara me zinxhir per organizimin e gjerave 

Lehtesisht e kombinueshme ne ngjyra bezhe dhe te zeze

Me rripa te trashe dhe te rregullueshem sipas deshires ne gjatesi

Material cope dhe lahet lehtesisht 

Permasat jane 40 X 25 X 20 cm.

Produktet që keni parë