2 190 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 800 Lekë


Përshkrimi

Cante per Meshkuj Pedro

Cante dore e cila organizon te gjitha objektet e perditshmerise

Me disa xhepa ne brendesi dhe hapesira per funksione te ndryshme 

Mbyllje me kapak...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 35056

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

28 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 090 Lekë
2 590 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (9)
4 ne stok
2 290 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (6)
I disponueshëm
990 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (5)
1 ne stok
490 Lekë
990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (8)
2 ne stok
490 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (6)
I disponueshëm
490 Lekë
990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (4)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
2 800 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 500 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
2 800 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
2 590 Lekë
2 800 Lekë
Kurseni 210 L
Shitur (8)
I disponueshëm
1 490 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (3)
1 ne stok
990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
590 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (7)
2 ne stok
1 490 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (5)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
1 490 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (1)
3 ne stok
2 790 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
890 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1100 L
I disponueshëm
990 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (2)
4 ne stok
490 Lekë
790 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (5)
2 ne stok
990 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (2)
I disponueshëm
1 690 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 4300 L
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Cante per Meshkuj Pedro

Cante dore e cila organizon te gjitha objektet e perditshmerise

Me disa xhepa ne brendesi dhe hapesira per funksione te ndryshme 

Mbyllje me kapak nga jashte dhe vjen ne dy ngjyra te zeze dhe kafe 

Material lekure e perpunuar ,teper cilesore 

Permasat jane 24 x 14 x 4 cm 

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

Cilsi shume e mire

Canta eshte ne madhesine perfekte. Ka tmerrsisht shume hepa edhe goxha e lehte per tu mbajtur kudo