790 Lekë
990 Lekë
Kurseni 200 Lekë


Përshkrimi

Portofol per meshkuj modeli Denleilu

Me 2 ndarje te medha ,nje xhep te vogel si dhe nendarje per kartat e ndryshme 

Nje vend per foto te vogla personale si dhe mbylljen e siguron...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 31684

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

1 290 Lekë
1 999 Lekë
Kurseni 709 L
4 ne stok
350 Lekë
590 Lekë
Kurseni 240 L
Shitur (2)
4 ne stok
400 Lekë
790 Lekë
Kurseni 390 L
Shitur (17)
4 ne stok

Përshkrimi

Portofol per meshkuj modeli Denleilu

Me 2 ndarje te medha ,nje xhep te vogel si dhe nendarje per kartat e ndryshme 

Nje vend per foto te vogla personale si dhe mbylljen e siguron me ane te nje butoni 

Material lekure e perpunuar dhe me gdhendje te modelit ne pjesen fundore te tij 

Ideale per te gjitha tipet e meshkujve 

Permasat jane 11.5 x 8 x 2 cm 

27 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 290 Lekë
2 590 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (8)
I disponueshëm
2 290 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (4)
I disponueshëm
690 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (5)
1 ne stok
990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (4)
I disponueshëm
790 Lekë
990 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (3)
I disponueshëm
790 Lekë
990 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (1)
2 ne stok
790 Lekë
990 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (5)
4 ne stok
2 800 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 500 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 600 Lekë
2 800 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (6)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
490 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (4)
4 ne stok
1 390 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1100 L
I disponueshëm
390 Lekë
990 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (5)
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (15)
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (1)
3 ne stok
1 290 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 1000 L
4 ne stok
1 790 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (3)
1 ne stok
1 890 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (1)
3 ne stok
990 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm
890 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1100 L
I disponueshëm
1 190 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 800 L
I disponueshëm
590 Lekë
790 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (6)
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al