490 Lekë
990 Lekë
Kurseni 500 Lekë


Përshkrimi

Portofol per meshkuj modeli Denleilu

Me 2 ndarje te medha ,nje xhep te vogel si dhe nendarje per kartat e ndryshme 

Nje vend per foto te vogla personale si dhe mbylljen e siguron...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 31684

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

990 Lekë
1 999 Lekë
Kurseni 1009 L
4 ne stok
390 Lekë
590 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (3)
4 ne stok

28 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 090 Lekë
2 590 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (9)
4 ne stok
2 290 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (7)
I disponueshëm
990 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (5)
1 ne stok
490 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (6)
I disponueshëm
490 Lekë
990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (5)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
2 800 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 500 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
2 800 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
2 590 Lekë
2 800 Lekë
Kurseni 210 L
Shitur (8)
I disponueshëm
1 490 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (3)
1 ne stok
990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
590 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (7)
2 ne stok
1 490 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (5)
I disponueshëm
2 190 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (18)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
1 490 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (1)
3 ne stok
2 790 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
890 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1100 L
I disponueshëm
990 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (2)
4 ne stok
490 Lekë
790 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (5)
2 ne stok
990 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (2)
I disponueshëm
1 690 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 4300 L
Shitur (4)
I disponueshëm

Përshkrimi

Portofol per meshkuj modeli Denleilu

Me 2 ndarje te medha ,nje xhep te vogel si dhe nendarje per kartat e ndryshme 

Nje vend per foto te vogla personale si dhe mbylljen e siguron me ane te nje butoni 

Material lekure e perpunuar dhe me gdhendje te modelit ne pjesen fundore te tij 

Ideale per te gjitha tipet e meshkujve 

Permasat jane 11.5 x 8 x 2 cm 

Produktet që keni parë