790 Lekë


Përshkrimi

Bokse per meshkuj te markes Navigare

Lexo përshkrimin e plotë

Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 23447

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Bokse per meshkuj te markes Navigare

Material 95% pambuk dhe 5% Elastik

Me ngjyre te bardhe dhe te zeze

Produkut origjinal

Specifikat

Marka Navigare
Gjinia Mashkull
Materiali 95% pambuk, 5% Elastik

Produktet që keni parë

Reviews (0)