590 Lekë


Përshkrimi

  • Boksera per meshkuj
  • Marka Navigare 
  • 95% pambuk , 5% elastike
  • Intimo , underwear 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 31561

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Intimo Navigare bokse per meshkuj marka Navigare

Te rehatshme dhe komode

Vijne me dizanj me pika ne dy ngjyra te ndryshme 

Material 95% pambuk dhe 5% elastike 

Lirshmeri ne levizje gjate dites 

Specifikat

Marka OMSA

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Cilsia super

Jane goxha te rehatshme

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Cilsia super

Jane goxha te rehatshme