590 Lekë


Përshkrimi

  • Boksera per meshkuj
  • Marka Navigare 
  • 95% pambuk , 5% elastike
  • Intimo , underwear 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 31562

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

17 990 Lekë
19 900 Lekë
Kurseni 1910 L
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Intimo Navigare bokse per meshkuj marka Navigare

Te rehatshme dhe komode

Vijne me dizanj te thjeshte dy ngjyra te ndryshme 

Material 95% pambuk dhe 5% elastike 

Lirshmeri ne levizje gjate dites 

Specifikat

Marka OMSA

Produktet që keni parë