590 Lekë


Përshkrimi

Kanatiere per meshkuj Sergio Tacchini modeli VL550

E perbere nga material pambuk dhe elastike 

Prerje normale me tegela qepje te dallueshem 

E disponueshme nga masa M-XXL...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31072

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

8 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 590 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
490 Lekë
690 Lekë
Kurseni 200 L
4 ne stok
1 790 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (3)
I disponueshëm
1 790 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (9)
4 ne stok

Përshkrimi

Kanatiere per meshkuj Sergio Tacchini modeli VL550

E perbere nga material pambuk dhe elastike 

Prerje normale me tegela qepje te dallueshem 

E disponueshme nga masa M-XXL ne dy ngjyra 

Specifikat

Materiali Pambuk

Produktet që keni parë