1 990 Lekë


Përshkrimi

Komplet intimo per meshkuj

Te markes Navigare, modeli N11604

Jane te rehateshme dhe material i bute pambuk

Bluza dhe mbathjet jane me ngjyre et zeze

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Nuk ka me gjendje

Referenca: 31159

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Komplet intimo per meshkuj

Te markes Navigare, modeli N11604

Jane te rehateshme dhe material i bute pambuk

Bluza dhe mbathjet jane me ngjyre et zeze

Produktet që keni parë

Reviews (0)