1 790 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni200 Lekë


Përshkrimi

Komplet intimo per meshkuj

Te markes Navigare, modeli N11605

Jane te rehateshme dhe material i bute pambuk

Bluza eshte njengjyreshe ndersa mbathjet jane me vija

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31160

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Komplet intimo per meshkuj

Te markes Navigare, modeli N11605

Jane te rehateshme dhe material i bute pambuk

Bluza eshte njengjyreshe ndersa mbathjet jane me vija

Produktet që keni parë