2 490 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 2 500 Lekë


Përshkrimi

Kepuce per meshkuj ne ngjyre Blu.

Materiali lekure nabuk (cilesia e pare e lekures).

Me pak qafe deri tek kyci i kembes dhe lidhese.

Kepuca eshte me qepje tek pjesa ku...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 41446

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

9 500 Lekë
I disponueshëm
9 500 Lekë
I disponueshëm
7 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 2500 L
I disponueshëm
1 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (3)
4 ne stok
8 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 290 Lekë
2 ne stok
1 690 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 2300 L
Shitur (2)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kepuce per meshkuj ne ngjyre Blu.

Materiali lekure nabuk (cilesia e pare e lekures).

Me pak qafe deri tek kyci i kembes dhe lidhese.

Kepuca eshte me qepje tek pjesa ku bashkohet me platformen e gomes

Shume te theshta per perditshmerine tuaj dhe ditet e ftohta te dimrit.

Specifikat

Gjinia Mashkull

Produktet që keni parë