1 800 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1 690 Lekë


Përshkrimi

  • Atlete per meshkuj, stil kepuce
  • Me ngjyre te zeze
  • Meteriali lekure e perpunuar
  • Te rehatshme dhe praktike per perditshmeri
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 31553

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

29 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1470 L
1 820 Lekë
3 290 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
- 1470 L
1 820 Lekë
3 290 Lekë
Shitur (19)
3 ne stok
- 1670 L
1 820 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 2810 L
4 990 Lekë
7 800 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 1690 L
7 100 Lekë
8 790 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
8 790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 10%
5 220 Lekë
5 800 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
- 10%
8 460 Lekë
9 400 Lekë
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 890 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 210 L
1 990 Lekë
2 200 Lekë
Shitur (341)
1 ne stok
- 10%
4 410 Lekë
4 900 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
- 2170 L
1 820 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 1670 L
1 820 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (13)
4 ne stok
- 1470 L
1 820 Lekë
3 290 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 1470 L
1 820 Lekë
3 290 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 2170 L
1 820 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 1670 L
1 820 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 1670 L
1 820 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 2170 L
1 820 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm

Përshkrimi

Atlete per meshkuj, me ngjyre te zeze

Jane te rehatshme dhe praktike per tu veshur cdo dite

Lehtesisht te kombinueshme me veshjet sportive

Materiali lekure e perpunuar

Specifikat

Materiali Lekure e Perpunuar

Produktet që keni parë

Reviews (0)