7 200 Lekë
8 000 Lekë


Përshkrimi

Atlete per meshkuj origjinale te markes Adidas

Modeli Duramo Lite 2.0 CG4048, nje model soirtiv i pershtatshem me teper me stinet e ngrohta

Materiali i pjeses se siperme eshte...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 26931

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
8 790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
7 800 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
7 800 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
9 090 Lekë
10 100 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (5)
I disponueshëm
8 460 Lekë
9 400 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
1 690 Lekë
2 690 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (40)
1 ne stok
3 890 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
990 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 1300 L
Shitur (6)
2 ne stok
8 370 Lekë
9 300 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (1)
1 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
1 990 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (18)
3 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (23)
4 ne stok
2 690 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Atlete per meshkuj origjinale te markes Adidas

Modeli Duramo Lite 2.0 CG4048, nje model soirtiv i pershtatshem me teper me stinet e ngrohta

Materiali i pjeses se siperme eshte tekstil

Pjesa e poshtme gome me gjyre te bardhe

Atletet jane teper te rehateshme dhe te kombinueshme me cdo veshje sportive

Specifikat

Gjinia Mashkull
Marka Adidas
Materiali Cope

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

Siç i prisja