3 190 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni800 Lekë


Përshkrimi

Atlete per meshkuj Madmext B2219

Dizajn qe pershtaten me te gjitha stilet

Kane model mjaft unik me ngjyre te Zeze dhe me detaje te bardha

Me material super cilesor

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 36535

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 490 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (6)
I disponueshëm
2 490 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (2)
I disponueshëm
7 020 Lekë
7 800 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (1)
2 ne stok
7 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 790 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (2)
I disponueshëm
8 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 690 Lekë
2 690 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (40)
1 ne stok
3 890 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
990 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 1300 L
Shitur (6)
2 ne stok
8 370 Lekë
9 300 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (1)
1 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
1 990 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (18)
3 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (23)
4 ne stok
3 190 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 800 L
I disponueshëm
2 190 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1300 L
I disponueshëm
2 590 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (3)
I disponueshëm
2 590 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 700 L
I disponueshëm
New
8 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 190 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 800 L
I disponueshëm
2 190 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1300 L
Shitur (1)
I disponueshëm
2 190 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1300 L
Shitur (2)
I disponueshëm
3 190 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (6)
I disponueshëm

Përshkrimi

Atlete per meshkuj Madmext B2219

Dizajn qe pershtaten me te gjitha stilet

Kane model mjaft unik me ngjyre te Zeze dhe me detaje te bardha

Me material super cilesor

Goma eshte e bardhe dhe komode me te cilat do te jeni komode ne cdo aktivitet

Specifikat

Gjinia Mashkull

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

Cilesore dhe te rehatshme

Krahasimisht me cmimin me pelqyen