1 820 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1 670 Lekë


Përshkrimi

  • Atlete per meshkuj Madmext  MDX015 
  • Me ngjyre te zeze dhe me detaje te bardha
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 36565

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

29 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1470 L
1 820 Lekë
3 290 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
- 1470 L
1 820 Lekë
3 290 Lekë
Shitur (19)
3 ne stok
- 2810 L
4 990 Lekë
7 800 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 1690 L
7 100 Lekë
8 790 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
8 790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 10%
5 220 Lekë
5 800 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
- 10%
8 460 Lekë
9 400 Lekë
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 890 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 210 L
1 990 Lekë
2 200 Lekë
Shitur (341)
1 ne stok
- 10%
4 410 Lekë
4 900 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
- 1690 L
1 800 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
- 2170 L
1 820 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 1670 L
1 820 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (13)
4 ne stok
- 1470 L
1 820 Lekë
3 290 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 1470 L
1 820 Lekë
3 290 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 2170 L
1 820 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 1670 L
1 820 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 1670 L
1 820 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 2170 L
1 820 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm

Përshkrimi

Atlete per meshkuj Madmext MDX015

Me dizajn te bukur qe pershtaten me te gjitha stilet

Kane model mjaft unik me ngjyre te zeze dhe me detaje te bardha, me material super cilesor

Goma eshte e bardhe dhe komode

Perfekte per aktivitete sportive si vrapimi, kërcimi, shetitjet pasi ofrojne komoditet

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Te rehatshme dhe cilesi e mire

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Te rehatshme dhe cilesi e mire