1 820 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1 670 Lekë


Përshkrimi

Atlete per meshkuj Madmext BL MDX403.

Me dizajn te bukur qe pershtaten me te gjitha stilet

Kane model mjaft unik me ngjyre blu

Me material super cilesor dhe teper komode...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 36547

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1700 L
1 590 Lekë
3 290 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
- 1700 L
1 590 Lekë
3 290 Lekë
Shitur (19)
3 ne stok
- 1670 L
1 820 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 2810 L
4 990 Lekë
7 800 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 1690 L
7 100 Lekë
8 790 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
8 790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 10%
5 220 Lekë
5 800 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
- 10%
8 460 Lekë
9 400 Lekë
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 890 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 210 L
1 990 Lekë
2 200 Lekë
Shitur (341)
1 ne stok
- 10%
4 410 Lekë
4 900 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
- 1690 L
1 800 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
- 2170 L
1 820 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 1700 L
1 590 Lekë
3 290 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
- 1700 L
1 590 Lekë
3 290 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 2170 L
1 820 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
- 1670 L
1 820 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 1670 L
1 820 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 2170 L
1 820 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm

Përshkrimi

Atlete per meshkuj Madmext BL MDX403.

Me dizajn te bukur qe pershtaten me te gjitha stilet

Kane model mjaft unik me ngjyre blu

Me material super cilesor dhe teper komode ne ecje.

Specifikat

Gjinia Mashkull

Produktet që keni parë

Reviews (0)