1 690 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 1 600 Lekë


Përshkrimi

Atlete per meshkuj Madmext MDX843

Me dizajn te bukur qe pershtaten me te gjitha stilet

Kane model mjaft unik me ngjyre te bardhe, me material super cilesor

Vrapimi,...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 36571

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

990 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 1300 L
Shitur (6)
2 ne stok
8 370 Lekë
9 300 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (1)
1 ne stok
1 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (2)
4 ne stok
790 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 2700 L
Shitur (19)
2 ne stok
1 290 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (25)
2 ne stok
1 790 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 2200 L
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (12)
I disponueshëm
1 690 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 1600 L
Shitur (5)
I disponueshëm
1 690 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 1600 L
Shitur (4)
I disponueshëm
7 290 Lekë
I disponueshëm
8 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 2500 L
Shitur (6)
I disponueshëm
1 990 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (2)
I disponueshëm
1 490 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 2500 L
Shitur (8)
I disponueshëm
7 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Atlete per meshkuj Madmext MDX843

Me dizajn te bukur qe pershtaten me te gjitha stilet

Kane model mjaft unik me ngjyre te bardhe, me material super cilesor

Vrapimi, kercimi, shetitjet dhe ne aktivitetet e tjera sportive do te ndiheni teper komod

Specifikat

Gjinia Mashkull

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

Shume praktike

Nuk do i sugjeroja per stinen e dimrit, por ne kohe me diell jane shume ok