7 020 Lekë
7 800 Lekë

-10%Përshkrimi

Atlete per meshkuj origjinale te markes Nike

Modeli Revolution 4 AJ3490-061

Materiali i pjeses se siperme rrjete dhe cope sintetike

Pjesa e poshtme gome e bardhe

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 27148

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

8 790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 1400 L
890 Lekë
2 290 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
- 10%
8 370 Lekë
9 300 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 1900 L
1 590 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
- 2800 L
690 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (21)
1 ne stok
- 2300 L
1 690 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 1600 L
1 890 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
- 1700 L
1 590 Lekë
3 290 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 1700 L
1 590 Lekë
3 290 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
7 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
8 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 2600 L
1 390 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 1600 L
1 890 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 1600 L
1 890 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 2600 L
1 390 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
7 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 500 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Atlete per meshkuj origjinale te markes Nike

Modeli Revolution 4 AJ3490-061

Materiali i pjeses se siperme rrjete dhe cope sintetike

Pjesa e poshtme gome e bardhe

Mund te kombinohet lehtesisht me cdo veshje tuajen

Specifikat

Marka Nike
Gjinia Mashkull
Materiali Cope Sintetike

Reviews (0)