7 290 Lekë


Përshkrimi

Atlete Puma Flyer Runner

Atlete e lehte e cila mund te mbahet ne perditshmeri 

Komforte ne ecje pasi futen ne kategorine puma running

Me cope te zeze ose gri ne pjesen e...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 41080

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
7 020 Lekë
7 800 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (1)
2 ne stok
7 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 690 Lekë
2 690 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (40)
1 ne stok
3 890 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
990 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 1300 L
Shitur (6)
2 ne stok
8 370 Lekë
9 300 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (1)
1 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
1 990 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (18)
3 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (23)
4 ne stok
2 690 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (3)
I disponueshëm
New
8 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm

Përshkrimi

Atlete Puma Flyer Runner

Atlete e lehte e cila mund te mbahet ne perditshmeri 

Komforte ne ecje pasi futen ne kategorine puma running

Me cope te zeze ose gri ne pjesen e sipeme

Dizajn elegant dhe i bukur duke nxjerre ne pah nje kembe te vogel estetike 

Me gome te bardhe per te bere diferencen 

Vijne me lidhese per te qene me komode ne veshje 

Specifikat

Marka Puma

Produktet që keni parë