1 690 Lekë
2 690 Lekë
Kurseni1 000 Lekë


Përshkrimi

Atlete per meshkuj Z002 me ngjyra te ndryshme, leopard

Kane model sportiv dhe jane teper te rehatshme

Pjesa e siperme eshte cope ne forme rrjete, ndersa pjesa e poshtme eshte...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 25943

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
8 790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
7 800 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
7 800 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
7 200 Lekë
8 000 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (1)
2 ne stok
9 090 Lekë
10 100 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (5)
I disponueshëm
8 460 Lekë
9 400 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
3 890 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
990 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 1300 L
Shitur (6)
2 ne stok
8 370 Lekë
9 300 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (1)
1 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
1 990 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (18)
3 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (23)
4 ne stok
2 690 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Atlete per meshkuj Z002 me ngjyra te ndryshme, leopard

Kane model sportiv dhe jane teper te rehatshme

Pjesa e siperme eshte cope ne forme rrjete, ndersa pjesa e poshtme eshte gome e bardhe

Nje kombinim i kendshem i materialit te copes me plastiken ngjyre te zeze ne pjeset anesore

Te pershtatshme per ditet e ngrohta

Specifikat

Gjinia Mashkull

Produktet që keni parë