990 Lekë
1 100 Lekë
Kurseni 110 Lekë


Përshkrimi

Kepuce me Qafa per meshkuj

Te ngrohta dhe praktike , ideale per ditet me shi

Punim teper cilesor dhe me thurje tegelash ne pjesen me te madhe te tyre 

Vijne te dizenjuara...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31111

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

12 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 490 Lekë
Shitur (45)
1 ne stok
4 500 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
- 1690 L
1 800 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
- 3670 L
1 320 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
- 1665 L
1 825 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 2165 L
1 825 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
- 1465 L
1 825 Lekë
3 290 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 1665 L
1 825 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 1665 L
1 825 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kepuce me Qafa per meshkuj

Te ngrohta dhe praktike , ideale per ditet me shi

Punim teper cilesor dhe me thurje tegelash ne pjesen me te madhe te tyre 

Vijne te dizenjuara me lidhese per lehtesi veshje 

Nderthurje te nuancave te kafes 

Gome te zeze per te bere diferencen 

Produktet që keni parë

Reviews (0)