8 690 Lekë


Përshkrimi

Atlete Origjinale per meshkuj modeli Advantage Clean F99251

Ne ngjyre te gjelber. Material lekure sintetike shume cilesore

Per cdo stine lehtesisht te kombinueshme

Me...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 26739

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Atlete Origjinale per meshkuj modeli Advantage Clean F99251

Ne ngjyre te gjelber. Material lekure sintetike shume cilesore

Per cdo stine lehtesisht te kombinueshme

Me gome ne pjesen e poshtme dhe logon e markes

Specifikat

Gjinia Mashkull
Marka Adidas
Materiali Lekure Sintetike

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

8 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
8 790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
7 800 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
7 800 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
7 200 Lekë
8 000 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (1)
2 ne stok
9 090 Lekë
10 100 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (5)
I disponueshëm
8 460 Lekë
9 400 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
SHITUR
990 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 1800 L
Shitur (29)
Nuk ka me gjendje
990 Lekë
2 690 Lekë
Kurseni 1700 L
Shitur (38)
1 ne stok
990 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 1300 L
Shitur (5)
2 ne stok
8 370 Lekë
9 300 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (1)
1 ne stok
2 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (2)
4 ne stok
790 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 2700 L
Shitur (17)
3 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (22)
1 ne stok
3 290 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al