2 790 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni700 Lekë


Përshkrimi

  • Atlete për meshkuj Madmext  MDX015 
  • Me ngjyrë të zeze dhe me detaje te bardhe
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 36565

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

7 020 Lekë
7 800 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (1)
2 ne stok
7 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 190 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (1)
I disponueshëm
8 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
8 790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
7 800 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
7 800 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
7 200 Lekë
8 000 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (1)
2 ne stok
9 090 Lekë
10 100 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (5)
I disponueshëm
8 460 Lekë
9 400 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
1 690 Lekë
2 690 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (40)
1 ne stok
3 890 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
990 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 1300 L
Shitur (6)
2 ne stok
8 370 Lekë
9 300 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (1)
1 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (18)
3 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (22)
2 ne stok
3 190 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 800 L
I disponueshëm
2 790 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 700 L
I disponueshëm
2 590 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Atlete për meshkuj Madmext MDX015

Me dizajn të bukur që përshtaten me të gjitha stilet.

Kanë model mjaft unik me ngjyrë të zeze dhe me detaje te bardhe, me material super cilësor

Goma eshte e bardhe dhe komode

Perfekte per aktivitete sportive si vrapimi, kërcimi, shëtitjet do të jeni shumë rehat me këto atlete.

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

Te rehatshme dhe cilesi e mire