2 490 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 800 Lekë


Përshkrimi

Atlete për meshkuj Madmext  MDX843 me dizajn të bukur që përshtaten me të gjitha stilet.

Kanë model mjaft unik me ngjyrë të  të bardhë, me material super cilësor

Vrapimi,...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 36571

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Atlete për meshkuj Madmext  MDX843 me dizajn të bukur që përshtaten me të gjitha stilet.

Kanë model mjaft unik me ngjyrë të  të bardhë, me material super cilësor

Vrapimi, kërcimi, shëtitjet dhe aktivitetet tjera sportive do të jeni shumë  rehat me këto atlete.

Specifikat

Gjinia Mashkull

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

8 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
8 790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
7 800 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
7 800 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
7 200 Lekë
8 000 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (1)
2 ne stok
9 090 Lekë
10 100 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (5)
I disponueshëm
8 460 Lekë
9 400 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
990 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 1800 L
Shitur (28)
1 ne stok
990 Lekë
2 690 Lekë
Kurseni 1700 L
Shitur (38)
1 ne stok
990 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 1300 L
Shitur (5)
2 ne stok
8 370 Lekë
9 300 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (1)
1 ne stok
1 790 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1700 L
Shitur (2)
4 ne stok
790 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 2700 L
Shitur (14)
I disponueshëm
1 290 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (22)
1 ne stok
3 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (8)
1 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1500 L
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al