490 Lekë
990 Lekë
Kurseni 500 Lekë


Përshkrimi

Bluze per meshkuj me menge te shkurtera

Material pambuk i nje cilesie shume te mire

Me mbishkrimin Speed Damend dhe disa shkrime te tjera

Shume fashion dhe sportive qe kombinohen lehtesisht

Vijne ne 4 ngjyra te ndryshme mes te cilave mund te zgjidhni te...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 26094

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Bluze per meshkuj me menge te shkurtera

Material pambuk i nje cilesie shume te mire

Me mbishkrimin Speed Damend dhe disa shkrime te tjera

Shume fashion dhe sportive qe kombinohen lehtesisht

Vijne ne 4 ngjyra te ndryshme mes te cilave mund te zgjidhni te preferuarat tuaja

Specifikat

GjiniaMashkull

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.