1 690 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 300 Lekë


Përshkrimi

Bluze Polo per Meshkuj ne Ngjyre te Zeze Madmext 5153

  • Me jake te mbyllur me 2 kopsa
  • Per t'u dukur elegant dhe me stil
  • Me krahe te gjate
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 60855

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Bluze Polo per Meshkuj ne Ngjyre te Zeze Madmext 5153

* Bluze Polo me jake te mbyllur

* Me krahe te gjate

* Bluza vjen e plote, me nje shkrim te vogel ne pjesen e gjoksit ne anen e majte

* Me dy kopsa ne pjesen e jakes

* Per te qene elegant dhe me stil

* Bluza vjen pak e lirshme, me material te plote per te qene komode dhe per t'ju mbajtur ngrohte

* Perbere nga material 90% akrilik, 10% lesh

* Modeli ne foto ka veshur masen L

Permasat e modelit ne foto:

Gjatesia: 1.91 m 

Pesha: 88 kg

Reviews (0)