2 490 Lekë


Përshkrimi

Pulover per meshkuj 18015

Me tre ngjyra me vija blu, te kuqe dhe gri

Material i trikotuar qe te mban ngrohte 

Me menge te gjata dhe shume praktike per perditshmerine...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 27792

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Pulover per meshkuj 18015

Me tre ngjyra me vija blu, te kuqe dhe gri

Material i trikotuar qe te mban ngrohte 

Me menge te gjata dhe shume praktike per perditshmerine tuaj

Kombinohet lehtesisht me veshjet tuaja

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al