990 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 1 300 Lekë


Përshkrimi

Pulover per meshkuj

Material poliester dhe pambuk qe rri pas trupit

Dizenjo me vija te çrregullta, me menge te gjata

Praktike e thjeshte per perditshmerine tuaj

Ngjyrat e disponueshme bezhe dhe blu

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 29127

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Pulover per meshkuj

Material poliester dhe pambuk qe rri pas trupit

Dizenjo me vija te çrregullta, me menge te gjata

Praktike e thjeshte per perditshmerine tuaj

Ngjyrat e disponueshme bezhe dhe blu

Specifikat

GjiniaMashkull

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.