990 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1 000 Lekë


Përshkrimi

Pulover me menge te gjata per emshkuj

Material pambuk dhe poliester shume cilesore

Shume e ngrohte dhe e rehatshme per perditshmerine tuaj

Vjen ne dy ngjyra mes te cilave mund te zgjidhni te preferuarent tuaj

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 29120

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Pulover me menge te gjata per emshkuj

Material pambuk dhe poliester shume cilesore

Shume e ngrohte dhe e rehatshme per perditshmerine tuaj

Vjen ne dy ngjyra mes te cilave mund te zgjidhni te preferuarent tuaj

Specifikat

GjiniaMashkull

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.