790 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 700 Lekë


Përshkrimi

  • T-Shirt Madmext 3033
  • Material 100 % pambuk dhe prerje slim fit 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 34111

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

1 090 Lekë
1 200 Lekë
Kurseni 110 L
Shitur (5)
I disponueshëm
890 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1100 L
Shitur (14)
I disponueshëm
1 290 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (2)
I disponueshëm
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm

Përshkrimi

T-Shirt Madmext 3033.

Bluze e cila do ju bej te ndiheni ne nje hap me moden. 

Ne ngjyra te ndryshme per te bere zgjedhjen e duhur per ju. 

Lehtesisht te kombinueshme dhe model stinor. 

Material 100 % pambuk dhe prerje slim fit.

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al