790 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 800 Lekë


Përshkrimi

T-Shirt Madmext 4034

Bluze e bardhe e kombinuar me mbishkrim te kuq 

Ngjyra te tendencave te fundit 

Lehtesisht e kombinueshme dhe teper stil 

Me jake zero dhe...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 34105

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

T-Shirt Madmext 4034

Bluze e bardhe e kombinuar me mbishkrim te kuq 

Ngjyra te tendencave te fundit 

Lehtesisht e kombinueshme dhe teper stil 

Me jake zero dhe prerje slim fit 

Material 100 % pambuk

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews
Byon

Super Fare

Materiali shum cilesor.. duket me e bukur kur e ke veshur sesa ne foto , jua sygjeroj te gjitheve :)

Byon

5 yje pa diskutim

Material shume i mire, kombinohet perfekt me xhinse dhe rri shume bukur tek krahet

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al