830 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 760 Lekë


Përshkrimi

T-Shirt Madmext 4040

Bluze e cila do ju bej te ndiheni ne nje hap me moden 

Ne ngjyre vishje dhe me mbishkrim HAUNTED ne ngjyre te bardhe 

Lehtesisht te kombinueshme dhe...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 34108

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

T-Shirt Madmext 4040

Bluze e cila do ju bej te ndiheni ne nje hap me moden 

Ne ngjyre vishje dhe me mbishkrim HAUNTED ne ngjyre te bardhe 

Lehtesisht te kombinueshme dhe model stinor 

Material 100 % pambuk dhe prerje slim fit 

Produktet që keni parë

Reviews (0)