1 490 Lekë


Përshkrimi

T-Shirt Madmext  4102

Bluze e cila do ju bej te ndiheni ne nje hap me moden 

Ne ngjyra te ndryshme dhe me detaj ne ane te bluzes ne ngjyre te bardhe 

Lehtesisht te kombinueshme dhe model stinor 

Material 100 % pambuk dhe prerje slim fit 

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 34123

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

T-Shirt Madmext  4102

Bluze e cila do ju bej te ndiheni ne nje hap me moden 

Ne ngjyra te ndryshme dhe me detaj ne ane te bluzes ne ngjyre te bardhe 

Lehtesisht te kombinueshme dhe model stinor 

Material 100 % pambuk dhe prerje slim fit 

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

Prerje shume e bukur

Tek menget rri shume bukur. Pak e gjate, por rri bukur