750 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 740 Lekë


Përshkrimi

Kanatjere per Meshkuj 2293

Stinore me viza te bardha dhe te zeza

Me stampa Army si detaj dallues 

Pa menge dhe lehtesisht e kombinueshme 

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 33162

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Kanatjere per Meshkuj 2293

Stinore me viza te bardha dhe te zeza

Me stampa Army si detaj dallues 

Pa menge dhe lehtesisht e kombinueshme 

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al