1 290 Lekë


Përshkrimi

Tshirt per meshkuj ne tre ngjyra

Material pambuk me menge te gjata

Me jake te rrumbullaket, e thjeshte dhe praktike per perditshmerine tuaj

Mund te vishet edhe si bluze shtese poshte xhaketave apo trikove te leshta

Ngjyre e bardhe, blu dhe e zeze

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 29117

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Tshirt per meshkuj ne tre ngjyra

Material pambuk me menge te gjata

Me jake te rrumbullaket, e thjeshte dhe praktike per perditshmerine tuaj

Mund te vishet edhe si bluze shtese poshte xhaketave apo trikove te leshta

Ngjyre e bardhe, blu dhe e zeze

Specifikat

GjiniaMashkull
MaterialiPambuk

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.