1 190 Lekë


Përshkrimi

T-shirt per meshkuj e markes se njohur Navigare

Lexo përshkrimin e plotë

Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 23541

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

T-shirt per meshkuj e markes se njohur Navigare

Materiali 100% pambuk

Me jaka rumbullake dhe menge te shkurtra

Masat S - M - L - XL - XXL

Produkut origjinal

Specifikat

Marka Navigare

Produktet që keni parë

Reviews (0)