3 290 Lekë


Përshkrimi

Set 2 ne 1 per te qene me prane jush ne zgjedhje si per t`ju ofruar mundesine te ndiheni te kompletuar Kombinohuni se bashku ne cift ,blini dy artikuj ne nje cmim  Seti perfshin : Bluze  I AM his QUEEN + I AM her KING  Bluze me krahe te gjata dhe me jake zero per meshkuj dhe per femra Sportive ,komode dhe te ngrohta  Bluza e femrave vjen me mbishkrimin I AM his QUEEN  Bluza e...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31548

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Set 2 ne 1 per te qene me prane jush ne zgjedhje si per t`ju ofruar mundesine te ndiheni te kompletuar

Kombinohuni se bashku ne cift ,blini dy artikuj ne nje cmim 

Seti perfshin : Bluze  I AM his QUEEN I AM her KING 

Bluze me krahe te gjata dhe me jake zero per meshkuj dhe per femra

Sportive ,komode dhe te ngrohta 

Bluza e femrave vjen me mbishkrimin I AM his QUEEN 

Bluza e meshkujve vjen me mbishkrimin I Am her KING  

Ndihuni me prane njeri-tjetrit si partner 

Perjetoni ndjesine e te qenurit nje i vetem 

29 produkte te tjere ne te njejten kategori:

New
1 990 Lekë
I disponueshëm
New
1 790 Lekë
I disponueshëm
New
2 290 Lekë
I disponueshëm
New
1 790 Lekë
I disponueshëm
New
1 490 Lekë
I disponueshëm
New
1 590 Lekë
I disponueshëm
New
1 590 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 700 L
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
690 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1300 L
Shitur (2)
1 ne stok
990 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (4)
1 ne stok
SHITUR
990 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Nuk ka me gjendje
690 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (8)
2 ne stok
990 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1500 L
2 ne stok
490 Lekë
990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (29)
I disponueshëm
490 Lekë
990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (31)
I disponueshëm
790 Lekë
990 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (24)
I disponueshëm
790 Lekë
990 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (14)
4 ne stok
490 Lekë
990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (8)
2 ne stok
SHITUR
490 Lekë
990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (10)
Nuk ka me gjendje
590 Lekë
1 190 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (13)
I disponueshëm
590 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (11)
1 ne stok
590 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (11)
3 ne stok
590 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (17)
1 ne stok
New
1 490 Lekë
I disponueshëm
New
1 490 Lekë
I disponueshëm

Vleresimet

No customer reviews for the moment.