890 Lekë
1 690 Lekë
Kurseni 800 Lekë


Përshkrimi

T-Shirt Madmext per meshkuj  4049

Bluze e cila do ju bej te ndiheni ne nje hap me moden 

Ne ngjyra te ndryshme per te bere zgjedhjen e duhur per ju 

Lehtesisht te...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 36517

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

T-Shirt Madmext per meshkuj  4049

Bluze e cila do ju bej te ndiheni ne nje hap me moden 

Ne ngjyra te ndryshme per te bere zgjedhjen e duhur per ju 

Lehtesisht te kombinueshme dhe model stinor 

Material 100 % pambuk dhe prerje slim fit

MasaGjeresia e gjoksitGjeresia e SupitGjatesia
S 49  cm 40 cm 75 cm
M 51 cm 41 cm 75 cm
L 53 cm 43 cm 77 cm
XL 55 cm 45 cm 79 cm

Specifikat

Gjinia Mashkull

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 990 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 2000 L
3 ne stok
2 290 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (4)
I disponueshëm
690 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (5)
1 ne stok
2 290 Lekë
2 590 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (8)
I disponueshëm
15 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
1 290 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (22)
1 ne stok
790 Lekë
990 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (8)
2 ne stok
990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (4)
I disponueshëm
690 Lekë
990 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (1)
3 ne stok
690 Lekë
990 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (1)
3 ne stok
790 Lekë
990 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (3)
I disponueshëm
790 Lekë
990 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (1)
2 ne stok
19 900 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
990 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (5)
4 ne stok
1 790 Lekë
4 500 Lekë
Kurseni 2710 L
Shitur (6)
1 ne stok
590 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
590 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 2700 L
Shitur (14)
I disponueshëm
1 790 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1700 L
Shitur (2)
4 ne stok
3 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 245 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 50%
Shitur (39)
1 ne stok
1 790 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 2200 L
Shitur (3)
I disponueshëm
1 790 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 2200 L
Shitur (5)
I disponueshëm
1 790 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 2200 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 790 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 2200 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (3)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al