7 890 Lekë


Përshkrimi

Bluze per Meshkuj Dinamico Sweat Fz HD MRB CO

Pulover sportive me zinxhir 

Me menge te gjata dhe kapac 

Ne ngjyre gri dhe me dy xhepa te medhenj ne pjesen para 

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Nuk ka me gjendje

Referenca: 41089

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

14 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1391 L
599 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 30%
1 393 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (5)
3 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (16)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (20)
4 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (13)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (50)
2 ne stok
1 499 Lekë
Shitur (21)
1 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (83)
1 ne stok
3 500 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 5%
2 375 Lekë
2 500 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 5%
3 325 Lekë
3 500 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Bluze per Meshkuj Dinamico Sweat Fz HD MRB CO

Pulover sportive me zinxhir 

Me menge te gjata dhe kapac 

Ne ngjyre gri dhe me dy xhepa te medhenj ne pjesen para 

Material 70% pambuk dhe 30 % poliester 

Specifikat

Marka Lotto

Reviews (0)