990 Lekë
1 499 Lekë
Kurseni 509 Lekë


Përshkrimi

Tuta sportive per meshkuj

Material pambuku 

Vjen ne dy ngjyra blu dhe te zeze

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 30227

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Tuta sportive per meshkuj

Material pambuku 

Vjen ne dy ngjyra blu dhe te zeze

Specifikat

GjiniaMashkull

8 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 490 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (3)
I disponueshëm
SHITUR
1 490 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 3500 L
Shitur (14)
Nuk ka me gjendje
2 990 Lekë
Shitur (44)
I disponueshëm
990 Lekë
1 390 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (2)
1 ne stok
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 390 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 600 L
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

Material shume cilesor

Produkti me erdhi njesoj si ne foto. Material shume cilesor dhe i plote. Jam shume e kenaqur :)