1 635 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1 855 Lekë


Përshkrimi

Pantallona Sportive Slim Fit Madmext 4075

Vijne me xhepa anesore dhe  gjatesi deri tek kyci i kembes 

Lidhja e tyre ne bel behet me lidheza 

Material 95 % pambuk dhe 5 %...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 36526

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

29 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1715 L
1 875 Lekë
3 590 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
- 1120 L
1 870 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
- 1900 L
1 590 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
- 1900 L
1 590 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
- 200 L
1 790 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 200 L
1 790 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 200 L
1 790 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
- 1515 L
1 475 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
- 110 L
1 090 Lekë
1 200 Lekë
Shitur (13)
2 ne stok
- 2000 L
1 990 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok
- 2600 L
SHITUR
1 890 Lekë
4 490 Lekë
Shitur (11)
Nuk ka me gjendje
- 1430 L
1 560 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (12)
2 ne stok
- 1355 L
1 635 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (5)
3 ne stok
- 1140 L
1 350 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
- 1500 L
990 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (38)
I disponueshëm
- 1410 L
1 380 Lekë
2 790 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
- 200 L
1 790 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
- 700 L
1 190 Lekë
1 890 Lekë
Shitur (7)
2 ne stok
- 180 L
1 610 Lekë
1 790 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (11)
2 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 150 L
1 340 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
- 150 L
1 340 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (11)
2 ne stok
- 190 L
1 700 Lekë
1 890 Lekë
Shitur (26)
I disponueshëm
- 230 L
2 060 Lekë
2 290 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok
- 120 L
1 080 Lekë
1 200 Lekë
Shitur (7)
4 ne stok
4 890 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 589 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Pantallona Sportive Slim Fit Madmext 4075

Vijne me xhepa anesore dhe  gjatesi deri tek kyci i kembes 

Lidhja e tyre ne bel behet me lidheza 

Material 95 % pambuk dhe 5 % elastik

Prerje slim fit e cila eshte prerje me e kerkuar e momentit 

Ndiheni te veshur dhe plot stil 

Model sportiv nderthurur me klasiken 

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

masa ishte e duhura,me pelqeu ngjyra

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

masa ishte e duhura,me pelqeu ngjyra