2 795 Lekë
5 590 Lekë
Kurseni 2 795 Lekë


Përshkrimi

Xhup per meshkuj marka Madmex

Prerje slim fit, ngjyre i zi.

Me kapuc dhe dy xhepa frontal, si dhe nje xhep te vogel me zinxhire. 

Materiali: 80 % pambuk dhe 20 %...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 40319

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Xhup per meshkuj marka Madmex

Prerje slim fit, ngjyre i zi.

Me kapuc dhe dy xhepa frontal, si dhe nje xhep te vogel me zinxhire. 

Materiali: 80 % pambuk dhe 20 % poliester.

Permasat e modelit ne foto: Gjatesia 1.78 dhe pesha 78 kg. 

Keshillohet te lahen ne 30 grade. 

Produktet që keni parë

Reviews (0)