990 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 500 Lekë


Përshkrimi

  • Clementoni louvre 1000pc mister delacroix
  • Puzzle me 1000 copë me përmasa 69 x 50 cm
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 50317

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 700 L
1 890 Lekë
2 590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 600 L
1 890 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 1000 L
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
- 2000 L
5 990 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
650 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 700 L
1 590 Lekë
2 290 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
- 500 L
1 490 Lekë
1 990 Lekë
2 ne stok
- 500 L
2 990 Lekë
3 490 Lekë
2 ne stok
- 1000 L
4 490 Lekë
5 490 Lekë
I disponueshëm
- 700 L
3 790 Lekë
4 490 Lekë
I disponueshëm
- 300 L
1 390 Lekë
1 690 Lekë
I disponueshëm
- 1000 L
4 490 Lekë
5 490 Lekë
1 ne stok
- 500 L
3 490 Lekë
3 990 Lekë
I disponueshëm
- 1500 L
2 490 Lekë
3 990 Lekë
I disponueshëm
- 700 L
3 790 Lekë
4 490 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 400 L
2 590 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 500 L
4 490 Lekë
4 990 Lekë
I disponueshëm
- 1000 L
2 490 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 2000 L
2 990 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (4)
3 ne stok
- 900 L
2 790 Lekë
3 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1000 L
1 990 Lekë
2 990 Lekë
I disponueshëm
- 900 L
1 090 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 1000 L
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (4)
4 ne stok
- 1700 L
9 590 Lekë
11 290 Lekë
I disponueshëm
- 800 L
1 690 Lekë
2 490 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Clementoni louvre 1000pc mister delacroix liria që udhëheq njerëzit 1260-39549

Puzzle me 1000 copë me përmasa 69 x 50 cm imazhe sugjestionuese printim cilësor dhe prerje të sakta.

Linja e enigmës në Muzeun Clementoni është e gjitha kjo dhe më shumë një linjë elegante e enigmës e krijuar për ata me pasion për detaje

Gjithmonë i vëmendshëm ndaj çështjeve ekologjike Clementoni përdor një normë të lartë të materialeve të ricikluara duke shmangur kështu përdorimin e përbërësve ndotës

Prodhuar në Itali Pesha 860 gramë

Përmasat e produktit: 28,1 x 5,8 x 37,0 cm (L x W x H)

Mosha: 10 vjeç e lart

Numri i pjeseve 1000

Reviews (0)