3 990 Lekë
4 490 Lekë
Kurseni 500 Lekë


Përshkrimi

Depilator Philips. 21 pickatore celiku. Heq qimet me rrenje. Dy shpejtesi veprimi.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Nuk ka me gjendje

Referenca: 2456

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Depilator Philips HP6420/00

Lufta kunder qimeve nuk do te jete nje pune e perditshme, depilatori Philips HP6420/00 eshte mjaft efektiv.  

Ka 21 pickatore celiku

Heq ne rrenje qimet dhe nuk acaron lekuren tuaj.

Lekura mbetet e bute dhe e paster 3 deri ne 4 jave.

Mund te perdoret ne te gjitha pjeset e trupit tuaj, edhe ne pjesen e bikinit 

Ka dy shpejtesi te mundshme per pjeset e ndryshme te trupit

Depilatori ka forma ideale per nje depilim sa me efektiv

Ne paketim ka keto aksesore: depilatorin, karikuesin dhe furcen e pastrimit. 

Depilatori punon me korent.

Produkt Origjinal Philips. 

Detaje

Kujdeset për lëkurën

Piskatoret e depilatorit mund të heqin qimet butësisht pa e tërhequr lëkurën.

Heq qimet e shkurtra

Pajisja kap qime të shkurtra deri në 0.5 mm. Ndjenja e lëkurës së butë mund të zgjasë shumë gjatë.

Dy nivele shpejtësie

Shijoni depilimin e butë me performancë maksimale. Falë përzgjedhjes së 2 shpejtësive, mund të hiqni edhe qimet më të holla në zonat më të vështira për t'u arritur.

Pastërtia mbi të gjitha

Paketa përfshin një furçë praktike që lehtësisht heq qimet nga disqet e depilatorit.

Përshtatje në duart tuaja

Depilatori Satinelle ka një dizajn ergonomik që përshtatet në dorën tuaj. Kjo e bën më të lehtë për ta përdorur në lëkurën tuaj.

Higjiena më e mirë

Koka e depilatorit mund të hiqet, kështu ju mund ta lani atë nën ujë të rrjedhshëm.

Specifikat

Marka Philips
Garancia 2 vjet

17 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 790 Lekë
2 190 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (21)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
2 390 Lekë
Shitur (13)
1 ne stok
5 490 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (84)
I disponueshëm
3 090 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (9)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (49)
I disponueshëm
7 190 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
3 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
2 890 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1100 L
Shitur (608)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 490 Lekë
3 590 Lekë
Kurseni 1100 L
Shitur (30)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (43)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.